Інтернет магазин TOKAREV.IN.UA

Інтернет-магазин Tokarev.in.ua надає широкий вибір електроінструменту, товарів для дому та відпочинку, насосного обладнання та опалювальної техніки. Всі наші товари підлягають обов'язковій гарантії від 12 місяців, а деякі бренди до 3-х років. У магазині представлені бренди зі світовим ім'ям, такі як AL-KO, METABO, Einhell, Makita, AEG, BAXI, BOSCH, Atlantic та інші. Більшість товарів, які представлені на сайті, фізично знаходяться у нас на складі, тому ми здійснюємо відправку товару день в день.

   Багаторічний досвід роботи в сфері електроінструменту, обладнання та товарів для дому виховав в нашій команді професіоналізм в підборі потрібного Вам товару.

   Перевага нас над іншими магазинами у тому, що ми не називаємо себе "гіпермаркетом товарів", а чітко займаємо свою нішу, розбираємося в ній та любимо свою справу. Наша команда не націлена конкурувати з лідерами ринку кількістю товарів і ціною, асортимент був відібраний на підставі досвіду і відгуків наших клієнтів, а ціни прийнятні. Купуючи товар інтернет-магазині Tokarev.in.ua, Ви можете бути впевнені в сервісній підтримці під час гарантійного періоду, а також після його закінчення.

   Доставку здійснюємо за допомогою надійного перевізника Нова Пошта, саме цей логістичний партнер показав високі показники швидкості доставки і цілісності доставлених вантажів. В окремих випадках, за узгодженням з менеджером магазину, можна здійснити доставку іншою поштовою службою.

Девіз нашої компанії - хто не працює, той не помиляється! Погодьтеся, це справедливо, адже припуститися помилок можна завжди (несвоєчасна доставка, дефект товару і т.д.). Головне вміти визнавати і виправляти їх. Працюючи з нами Ви можете бути впевненими, що будь-яка позаштатна ситуація буде вирішена.